УВАГА!!!

Відповідно до листа МОН №1/9-136 від 11.02.2019 відправка замовлень до системи електронних версій оригінал-макетів підручників з 6 та 11 класу починається з 18 березня 2019 року.

Згідно наказу МОН № 927 від 21.08.2018 повідомляємо, що програмне забезпечення та інструкції по завантаженню статистичної звітності дошкільної освіти розміщено на порталі у вкладці «Підтримка». Звертаємо вашу увагу, що для подачі звіту 85-К заклади дошкільної освіти можуть використовувати будь-яке програмне забезпечення, яке взаємодіє з ІТС «ДІСО» (перелік програмного забезпечення для взаємодії з ІТС «ДІСО» розміщено на http://diso.gov.ua/).
Програмне забезпечення, що взаємодіє з ІТС «ДІСО»:

Портал ІСУО


АС Школа

Наказ МОН України від 14.07.2017 №1068 «Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи  «Державна інформаційна система освіти» у 2017/2018 н.р. »

Наказ МОН України від 31.08.2016 №1054 «Про введення в дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» «Державна інформаційна система освіти»

Наказ МОН України від 27.09.2016 №1158 «Про затвердження зведених таблиць з питань загальної середньої освіти»


Важливо! Завантажити програмне забезпечення (клієнт ДІСО, модуль накладання ЕЦП), посібники користувача можна на сторінці підтримки.


Як і де отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП)?

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1068 від 14.07.2017 "Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи "Державна інформаційна система освіти" у 2017/2018 н.р." органам управління освітою обласних, Київської міської державних адміністрацій та місцевим органам управління освітою до 05 вересня 2017 року потрібно забезпечити наявність в уповноважених працівників за складання та подання електронної статистичної звітності в сфері загальної середньої освіти та завантаження даних до ІТС «ДІСО» електронного цифрового підпису, виданого акредитованими центрами сертифікації ключів (далі – АЦСК). Технічні можливості ІТС «ДІСО» дозволяють опрацьовувати ключі, видані АЦСК ІДД «ДФС» та АЦСК ПАО КБ «ПриватБанк».

АЦСК ІДД «ДФС» та АЦСК ПАО КБ «ПриватБанк» БЕЗКОШТОВНО надають послуги ЕЦП органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» видає ключі лише своїм клієнтам.

  • АЦСК ІДД «ДФС». Ви можете переглянути перелік документів для отримання послуг ЕЦП та завантажити форми реєстраційних документів разом зі зразками заповнення на сторінці розділу «Реєстрація користувачів» АЦСК ІДД «ДФС». Окрім того, корисно буде ознайомитись з публікацією «Як отримати ключі ЕЦП у Фіскальній службі України?».

  • АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Клієнт банку може отримати ключ дистанційно за допомогою засобів інтернет-банку «Приват24». Для цього слід ознайомитись з відеоінструкцією. Клієнти банку, яким не вдається самостійно отримати ЕЦП, можуть звернутись в будь-яке відділення банку за допомогою (при собі потрібно мати паспорт та картку банку).
ІТС ДІСО
– структурований, логічно завершений організаційно-технологічний комплекс серверних, програмних та автоматизованих систем, інтерфейсів сполучення комп'ютерних програм з базами даних, взаємопов’язаних в єдиному процесі управління освітніми структурами всіх рівнів підпорядкування – від загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) до органів управління освітою. ІТС ДІСО забезпечує передавання даних, автоматизацію формування обов’язкової державної статистичної звітності та інших адміністративно-управлінських процесів на рівні органів управління освітою та їх подальшу передачу до ІТС ДІСО;


Головною метою ІТС ДІСО є:
  • оптимізація звітності, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • збір, обробка, формування, зберігання інформації, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • створення та функціонування реєстру загальноосвітніх навчальних закладів;
  • збір, обробка, формування, зберігання іншої інформації у сфері загальної середньої освіти;
  • здійснення аналізу кількісного та якісного складу здобувачів освіти, педагогічних працівників у сфері загальної середньої освіти, прогнозування та вироблення управлінських рішень у відповідності до державних пріоритетів реформування освіти.

Додаткову інформацію можно отримати в розділі Підтримка