Програмне забезпечення, що взаємодіє з ІТС «ДІСО»:

Портал ІСУО

АС Школа


Наказ МОН України від 27.09.2016 №1158 «Про затвердження зведених таблиць з питань загальної середньої освіти»

ВАЖЛИВО! У зв’язку з тим, що вийшов Наказ №1158 від 27.09.2016 із системи були видалені всі старі звіти Д-4, Д-5, Д-6, Д-7-8, Д-9. Просимо згенерувати нові звіти Д-7-8! Звіти Д-4, Д-5, Д-6, Д-9 в процесі оновлення і недоступні. Про оновлення на порталі звітів Д-4, Д-5, Д-6, Д-9 буде повідомлено окремо.


Клієнт збору даних ДІСО версія 1.6

Статистика

Статистика

Статистика

Статистика

ІТС ДІСО
– структурований, логічно завершений організаційно-технологічний комплекс серверних, програмних та автоматизованих систем, інтерфейсів сполучення комп'ютерних програм з базами даних, взаємопов’язаних в єдиному процесі управління освітніми структурами всіх рівнів підпорядкування – від загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) до органів управління освітою. ІТС ДІСО забезпечує передавання даних, автоматизацію формування обов’язкової державної статистичної звітності та інших адміністративно-управлінських процесів на рівні органів управління освітою та їх подальшу передачу до ІТС ДІСО;


Головною метою ІТС ДІСО є:
  • оптимізація звітності, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • збір, обробка, формування, зберігання інформації, у тому числі статистичної, у сфері загальної середньої освіти;
  • створення та функціонування реєстру загальноосвітніх навчальних закладів;
  • збір, обробка, формування, зберігання іншої інформації у сфері загальної середньої освіти;
  • здійснення аналізу кількісного та якісного складу здобувачів освіти, педагогічних працівників у сфері загальної середньої освіти, прогнозування та вироблення управлінських рішень у відповідності до державних пріоритетів реформування освіти.

Додаткову інформацію можно отримати в розділі Підтримка